Aktualizace rychlosti internetu

Internet speed update with Starlink

Aktualizace rychlosti internetu

Aktualizace rychlosti internetu pomocí služby Starlink

Aktualizace rychlosti internetu pomocí služby Starlink. Od této chvíle budete s rychlostí připojení k celosvětové síti během naší návštěvy spokojeni.

Aktualizace rychlosti internetu

Zatímco se pomalu připravujeme na novou sezónu a dolaďujeme poslední drobnosti kolem chaty a v ní, zastavili jsme se také u rychlosti našeho internetu. Někteří členové týmu, kteří během sezóny pracují a bydlí na chatě, mají svůj život i dole v údolí. S životem přicházejí přátelé, partneři a děti, se kterými chtějí zůstat ve spojení. My to samozřejmě chápeme. Naše horská chata se však bohužel nachází na jinak krásném místě, ze všech stran obklopena horami, a tedy s kouzelným, ne-li nejkrásnějším výhledem na Vršič a Prisank. Má však i své nevýhody, které se projevují především špatným internetovým a mobilním signálem a logicky i pomalým internetem.

Sní se hodně zakázaného ovoce.

Přiznáváme, že nejsme příznivci satelitů a lidského požitkářství. Stále tvrdíme, že v noci na zahradě se místo na satelity díváme na hvězdy. Ale pokud už jsou satelity na obloze tak jako tak a my můžeme hýčkat své kolegy a hosty současně, budeme to považovat za dvojnásobné vítězství. Od nynějška budete spokojeni s rychlostí připojení k celosvětové síti během naší návštěvy.

Nikdy neříkej nikdy.

Internet speed update Starlink
Internet speed update Starlink

Aktualizace rychlosti internetu Starlink

Rychlý internet

Starlink je projekt satelitní internetové konstelace vyvinutý společností SpaceX, který má poskytovat vysokorychlostní přístup do nedostatečně obsluhovaných a odlehlých oblastí po celém světě. Projekt zahrnuje vypuštění tisíců malých satelitů na nízkou oběžnou dráhu Země a vytvoření sítě, která může poskytovat internetové připojení i na nejodlehlejších místech. Cílem společnosti Starlink je nabízet širokopásmové internetové služby s nízkou latencí a velkou šířkou pásma, překlenout digitální propast a umožnit globální připojení. Společnost Starlink nyní začala nabízet své služby ve vybraných regionech a nadále rozšiřuje oblast svého pokrytí.

Ubytování v horské chatě

Výlety a túry na mapě

Výlety a túry na mapě

Slovenia (cz) Placeholder
Slovenia (cz)

Vaše další destinace ve Slovinsku?

Erjavceva mountain hut at Vrsic pass in summer

Horská chata Erjavčeva je otevřena celoročně. Rezervujte si pobyt a strávit nějaký čas v přírodním ráji Triglavského národního parku (UNESCO) nedaleko Kranjské Gory v horském průsmyku Vršič v srdci Triglavského národního parku.

Rezervujte si pobyt
Send this to a friend