Cenově dostupné ubytování v Kranjské Goře

Affordable accommodation in Kranjska Gora

Cenově dostupné ubytování v Kranjské Goře

Cenově dostupné ubytování v Kranjské Goře

Horská chata Erjavčeva se nachází ve slovinských Alpách v nadmořské výšce 1525 metrů a nabízí jedinečnou kombinaci nádherné přírody, klidné atmosféry a přímého přístupu k různým outdoorovým aktivitám. Ať už se v létě chystáte na túru po malebných stezkách, na podzim si užíváte zářivé barvy nebo v zimě zdoláváte zasněžené svahy, tato horská chata vám poskytne ideální základnu.

Její provozní model je jedním z klíčových faktorů, které přispívají k cenové dostupnosti horské chaty Erjavčeva. Je spravován horolezeckým svazem a jeho cílem je podporovat a povzbuzovat outdoorové aktivity nabídkou ubytování za rozumné ceny. Tento přístup pomáhá zajistit, aby krásy a dobrodružství slovinských Alp zůstaly po vršické silnici dostupné široké veřejnosti, včetně studentů, rodin a cestovatelů s nízkými náklady.

Affordable accommodation in Kranjska Gora

Cenově dostupné ubytování v Kranjské Goře

Cenově dostupné ubytování v Kranjské Goře

Chata nabízí celou řadu možností ubytování, od společných pokojů až po soukromé pokoje, které vyhovují různým preferencím a finančním možnostem. Vybavení je sice základní, ale po rekonstrukci v roce 2023 je čisté a dobře udržované, což zajišťuje pohodlný pobyt. Ve společné jídelně se podávají domácí slovinská jídla a panuje zde příjemná atmosféra, kde se hosté mohou setkávat a sdílet své zážitky. Podává se zde snídaně all inclusive a k obědu a večeři obrovská porce místních jídel.

Poblíž Kranjska Gora

Dalším aspektem, který dělá Erjavčeva horská chata (Erjavčeva koča) cenově dostupnou volbou je její poloha právě 8 km od Kranjské Gory v Triglavském národním parku v horském průsmyku Vršič. Poloha chaty je, jednoduše řečeno, mimořádná.. Nachází se stranou od komerčnějších turistických center a nabízí klidné útočiště bez vysoké ceny. Přesto je z Kranjské Gory snadno dostupný a umožňuje hostům prozkoumat místní zajímavosti bez velkých výdajů na dopravu.

Fotogalerie z různých ročních období, interiér chaty a fotografie ze snídaně.

affordable accommodation in Kranjska Gora
YouTube player

More videos about the hut and other activities – here.

Affordable accommodation in Kranjska Gora

In conclusion, Erjavčeva mountain hut is an affordable accommodation option in Kranjska Gora due to its operational philosophy, range of budget-friendly sleeping arrangements, and strategic location. It offers a unique opportunity to immerse oneself in the natural beauty of the Slovenian Alps without breaking the bank, making it a favoured choice for outdoor enthusiasts of all ages and budgets.

YouTube player

Ubytování v horské chatě

Výlety a túry na mapě

Výlety a túry na mapě

Slovenia (cz) Placeholder
Slovenia (cz)

Vaše další destinace ve Slovinsku?

Erjavceva mountain hut at Vrsic pass in summer

Horská chata Erjavčeva je otevřena celoročně. Rezervujte si pobyt a strávit nějaký čas v přírodním ráji Triglavského národního parku (UNESCO) nedaleko Kranjské Gory v horském průsmyku Vršič v srdci Triglavského národního parku.

Rezervujte si pobyt
Send this to a friend