Fotogalerie Triglavského národního parku z horského průsmyku Vršič mezi Kranjskou Gorou, údolím Trenta, řekou Soča a Bovcem. Je to destinace, kterou musíte navštívit, pokud jste blízko a chcete vidět jednu z nejúchvatnějších přírodních částí nejen ve Slovinsku, ale i na světě.

360 panoramatický pohled

Different weather condition

Fotogalerie Triglavského národního parku

Zima v průsmyku Vršič

Fotogalerie Triglavského národního parku

Léto v průsmyku Vršič

Fotogalerie Triglavského národního parku

Podzim a jaro na průsmyku Vršič

Fotogalerie Triglavského národního parku

Erjavčeva horská chata

Ubytování v chatě Erjavčeva hut

Když je v létě otevřená silnice, jsme spíše restaurací s perfektním výhledem a spoustou pokojů. V zimě se vracíme, když je silnice uzavřena kvůli sněhu, a stáváme se jedinou otevřenou horskou chatou na průsmyku Vršič. Vynakládáme však velké úsilí na to, abychom poskytovali smíšené služby oběma typům návštěvníků. Pravidelná turistika v létě a na horách mimo letní sezónu, zejména v zimě, s moderními soukromými pokoji a ubytovnami.

Private rooms and shared beds in Erjavčeva mountain hut,

Snídaně Galerie na horské chatě Erjavčeva

Snídaně je v horách základem přípravy a výživy dobrodruhů. Slouží jako důležitý zdroj energie, doplňuje zásoby vyčerpané během noci a dodává tělu energii pro náročné aktivity, jako je turistika, horolezectví nebo lyžování. Vydatná snídaně pomáhá regulovat tělesnou teplotu v chladných horských ránech a zajišťuje teplo a pohodlí při výpravách do drsného terénu.

Snídaně navíc zlepšuje duševní soustředění, které je důležité pro navigaci na strmých svazích, vyhodnocování rizik a přijímání správných rozhodnutí v nepředvídatelných povětrnostních podmínkách. Společné jídlo před odjezdem také podporuje kamarádství mezi ostatními dobrodruhy, buduje důvěru a solidaritu, které jsou nezbytné pro bezpečné zdolávání hor. Správná kombinace sacharidů, bílkovin a živin připraví jedince na fyzické i psychické výzvy horských dobrodružství a přispěje k nezapomenutelným a obohacujícím zážitkům v majestátních výškách.

Ubytování v horské chatě

Výlety a túry na mapě

Výlety a túry na mapě

Slovenia (cz) Placeholder
Slovenia (cz)

Vaše další destinace ve Slovinsku?

Erjavceva mountain hut at Vrsic pass in summer

Horská chata Erjavčeva je otevřena celoročně. Rezervujte si pobyt a strávit nějaký čas v přírodním ráji Triglavského národního parku (UNESCO) nedaleko Kranjské Gory v horském průsmyku Vršič v srdci Triglavského národního parku.

Rezervujte si pobyt