Rooms Erjavčeva mountain hut

Soukromý pokoj #1

Soukromý pokoj č. 1 je rodinný pokoj se čtyřmi lůžky. V pokoji jsou čtyři samostatné postele. Tento pokoj se nachází v prvním patře a má společné toalety a sprchu s ostatními hosty. První patro bylo kompletně zrekonstruováno v listopadu 2023.

Zobrazit pokoj #1

Soukromý pokoj #2

Soukromý pokoj č. 2 je jediný rodinný pokoj s pěti lůžky. V pokoji je pět samostatných lůžek. Tento pokoj se nachází v prvním patře a sdílí společnou toaletu a sprchu s ostatními hosty. První patro bylo kompletně zrekonstruováno v listopadu 2023.

Zobrazit pokoj #2

Soukromý pokoj #3

Soukromý pokoj č. 3 je jediný dvoulůžkový pokoj. V pokoji jsou dvě samostatné postele. Tento pokoj se nachází v prvním patře a má společné toalety a sprchu s ostatními hosty. První patro bylo kompletně zrekonstruováno v listopadu 2023.

Zobrazit pokoj #3

Soukromý pokoj #4

Soukromý pokoj č. 4 je rodinný pokoj se čtyřmi lůžky. V pokoji jsou čtyři samostatné postele. Tento pokoj se nachází v prvním patře a má společné toalety a sprchu s ostatními hosty. První patro bylo kompletně zrekonstruováno v listopadu 2023.

Zobrazit pokoj #4

Soukromý pokoj #5

Soukromý pokoj #5 má tři samostatné postele, dvě na palandě. Tento pokoj se nachází v prvním patře a sdílí společnou toaletu a sprchu s ostatními hosty. První patro bylo kompletně zrekonstruováno v listopadu 2023.

Zobrazit pokoj #5

Soukromý pokoj #6

Soukromý pokoj #6 má tři samostatné postele. Tento pokoj se nachází v prvním patře a má společné toalety a sprchu s ostatními hosty. První patro bylo kompletně zrekonstruováno v listopadu 2023.

Zobrazit pokoj #6
erjavceva hut room 07

Soukromý pokoj #7

Soukromý pokoj č. 7 je malý jednolůžkový pokoj. Tento pokoj se nachází v prvním patře a má společné toalety a sprchu s ostatními hosty. První patro bylo kompletně zrekonstruováno v listopadu 2023.

Zobrazit pokoj #7

Soukromý pokoj #8

Soukromý pokoj #8 má tři samostatné postele, dvě na palandě. Tento pokoj se nachází v prvním patře a má společné toalety a sprchu s ostatními hosty. První patro bylo kompletně zrekonstruováno v listopadu 2023.

Zobrazit pokoj #8
Erjavčeva mountain hut room 8

Soukromý pokoj #9

Soukromý pokoj č. 9 je čtyřlůžkový pokoj. V pokoji jsou čtyři samostatné postele. Tento pokoj se nachází v prvním patře a má společné toalety a sprchu s ostatními hosty. První patro bylo kompletně zrekonstruováno v listopadu 2023.

Zobrazit pokoj #9

Soukromý pokoj #10

Soukromý pokoj č. 10 je malý jednolůžkový pokoj. Tento pokoj se nachází v prvním patře a má společné toalety a sprchu s ostatními hosty. První patro bylo kompletně zrekonstruováno v listopadu 2023.

Zobrazit pokoj #10
erjavceva hut room GRS

Soukromý pokoj #GRS

Soukromý pokoj GRS je čtyřlůžkový pokoj. V pokoji jsou čtyři samostatné postele, dvě na palandě. GRS (Gorska Reševalna Služba), neboli anglicky MRS (Mountain Rescue Service), nám říká, že tato místnost je vyhrazena pro případ nouze. Tento pokoj se nachází v prvním patře a má společné toalety a sprchu s ostatními hosty. První patro bylo kompletně zrekonstruováno v listopadu 2023.

Zobrazit pokoj GRS

Smíšený společný pokoj #D20

Smíšený společný pokoj č. D20 se nachází ve druhém mansardovém patře na pravé straně horské chaty a obsahuje 15 lůžek v jedné místnosti. Má také společné toalety a sprchu s ostatními hosty.

Zobrazit pokoj #D20
Dormitory beds in Erjavčeva's mountain hut @ Vršič pass

Smíšený společný pokoj #L20

Smíšený společný pokoj č. L20 se nachází ve druhém mansardovém patře na levé straně horské chaty a obsahuje deset lůžek ve dvou pokojích. Má také společné toalety a sprchu s ostatními hosty.

Zobrazit pokoj #L20

Pokoje a ubytování v horské chatě Erjavčeva

Horské chaty jsou nedílnou součástí slovinské horské kultury. Jsou rozmístěny po celé zemi, od nížin až po vysoké hory, a poskytují přístřeší a zásoby turistům a horolezcům. Každá horská chata má svůj vlastní příběh a kouzlo, které přitahuje návštěvníky a zároveň jim nabízí jedinečný zážitek z horského života. Jednou z možností, kterou horské chaty nabízejí, je spaní v soukromých pokojích.

Spaní v soukromých pokojích v horských chatách nabízí nezapomenutelný zážitek pro návštěvníky, kteří hledají více soukromí a pohodlí během své cesty do hor. V soukromých pokojích si turisté mohou odpočinout po náročném dni stráveném v horách. Nabízejí také vyšší úroveň intimity a pohodlí, což je někdy po dlouhém dni pěší turistiky vítané.

Soukromé pokoje v horských chatách jsou obvykle vybaveny postelemi nebo karimatkami a základním nábytkem a poskytují pohodlné ubytování. Ačkoli se mohou lišit velikostí a skromností, každá místnost má své kouzlo a jedinečnost, která odráží prostředí a charakter chaty. Umožňují návštěvníkům relaxovat a odpočívat po horských dobrodružstvích.

Soukromé pokoje v horských chatách nabízejí také více soukromí a klidu, což je důležité zejména pro ty, kteří hledají chvíli o samotě nebo potřebují ticho k odpočinku a rozjímání. V těchto místnostech si návštěvníci mohou najít svůj osobní prostor pro odpočinek, čtení knihy nebo se kochat výhledem na horský svět z okna.
Kromě toho jsou soukromé pokoje v horských chatách často vybaveny základním vybavením, jako jsou přikrývky, polštáře a topení, což zajišťuje pohodlné ubytování ve všech ročních obdobích. Pokoje jsou většinou dobře udržované a čisté, takže návštěvníkům poskytují příjemný a odpočinkový pobyt během návštěvy horských chat.

Spaní v soukromých pokojích v horských chatách může být také příležitostí navázat kontakt s dalšími návštěvníky, kteří sdílejí stejné životní prostředí. V těchto prostorách si lze vyměňovat zkušenosti, příběhy a rady, což přispívá k bohatšímu a propojenějšímu životu v horách.
Závěrem lze říci, že spaní v soukromých pokojích v horských chatách ve Slovinsku je jedinečným zážitkem, který nabízí pohodlí, soukromí a příležitost ke kontaktu s přírodou a ostatními lidmi. Pro mnoho návštěvníků představuje tato část horského zážitku vzácný čas, který si navždy uchovají ve vzpomínkách jako součást nezapomenutelných okamžiků na vrcholcích hor.

Nejnovější příspěvky

Čeká na vás nespočet příležitostí k odpočinku a poznávání, protože se nacházíme v nejkrásnějším národním parku ve Slovinsku.

Novinky a výlety
Léto v horském průsmyku Vršič

Léto promění horský průsmyk Vršič v živou tapiserii barev, vůní a zvuků a láká dobrodruhy... ☘

Jak se dostat na Vršič mimo sezónu

Pokud se chcete vydat na Vršič mimo letní sezónu a nechcete chodit pěšky z Kranjské... ☘

Doprava Kranjska Gora – Vršič – Bovec

Kranjska Gora - Vršič - Bovec. Taxi, stopem, pěšky nebo si objednejte jízdu sněžným skútrem.... ☘

Den bláznů

Den bláznů. Tým chaty Erjavčeva začal svou práci a oficiálně převzal chatu 1. dubna. Když... ☘

Triglavský národní park

Triglavský národní park, pojmenovaný podle nejvyššího vrcholu Slovinska, hory Triglav, byl oficiálně založen 27. května... ☘

Proč navštívit Slovinsko

Slovinsko, ležící v srdci Evropy, je skrytým klenotem, který čeká na své objevitele toužící po... ☘

Túry s profesionálním horolezcem.

Aby jste se vyhnuli všem, včetně smrtelných chyb, které můžete udělat, doporučujeme najmout si profesionálního... ☘

Přímé přenosy z průsmyku Vršič

Přímé přenosy z kamer v okolí Kranjska Gora, Vršičský průsmyk, Trenta až Bovec. Kamery Live... ☘

Jste zde vítáni

Dopřejte si relaxaci a vydejte se na výlet. V horské chatě Erjavčeva v průsmyku Vršič, jen kousek od Kranjské Gory, Bovce, údolí Trenta a řeky Soča, vás očekáváme v nedotčené přírodě Triglavského národního parku.