Pracujte a žijte v horách Triglavského národního parku

Pracujte a žijte v horách Triglavského národního parku

Práce a život v horách Triglavského národního parku Slovinsko

Pracujte a žijte v horách Triglavského národního parku

Pracujte a žijte v horách Triglavského národního parku

Přidejte se k našemu týmu v srdci Triglavského národního parku!

Blíží se vrchol letní sezóny, hory ožívají příslibem dobrodružství a objevování. Tady v horské chatě Erjavčeva, zasazené do dechberoucím prostředí na Vršičského průsmyku v rámci Triglavského národního parku, se náš tým připravuje na další vzrušující sezónu, kdy bude vítat hosty a sdílet s nimi krásy Triglavského průsmyku. Slovinských Alp.

Jedinečná příležitost pracovat a bydlet v úžasné lokalitě

Horská chata Erjavčeva se nachází v ikonickém průsmyku Vršič a není jen tak ledajaká. horské ubytování-je to jediná celoročně otevřená chata v oblasti, která návštěvníkům nabízí útulné útočiště uprostřed majestátní krásy Triglavského národního parku. Naše chata se nachází v nadmořské výšce 1525 metrů a poskytuje jedinečný přístup k nejkrásnějším turistickým stezkám, vysokohorským loukám a panoramatickým výhledům ve Slovinsku.

Pracujte a žijte v ráji národního parku

Představte si, že se každé ráno probouzíte do svěžího horského vzduchu a úchvatného výhledu na okolní vrcholy. Jako člen našeho týmu budete mít jedinečnou příležitost pracovat na tomto úžasném místě a žít uprostřed nádherné přírody slovinských Alp. Ať už servírujete hostům lahodné pokrmy v naší útulné jídelně, provázíte je na nezapomenutelných túrách po parku, nebo si jen užíváte klidné chvíle rozjímání uprostřed přírody, budete součástí semknuté komunity, která se snaží našim hostům poskytnout nezapomenutelné zážitky.

YouTube player

Připojte se k našemu týmu v horách

Ačkoli je náš tým pro letní sezónu téměř kompletní, stále hledáme jednoho nebo dva nadšené jedince – nebo dokonce páry -, kteří by se k nám rádi připojili v našem horském ráji. Ať už jste zkušený profesionál v oblasti pohostinství, zkušený turista s láskou k přírodě, nebo prostě někdo, koho láká klid a krása života v horách, rádi vás uslyšíme. Pozice jsou k dispozici od listopadu letošního roku nebo i dříve, takže si nenechte ujít tuto úžasnou příležitost žít a pracovat v jednom z nejúžasnějších míst Slovinska.

Live and work in the mountains of Triglav National Park

Žijte a pracujte v horách Triglavského národního parku

YouTube player

Podejte žádost ještě dnes

Rádi se vám ozveme, pokud máte zájem připojit se k našemu týmu a vydat se na celoroční dobrodružství v srdci Triglavského národního parku. Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více o volných pozicích a o tom, jak se můžete stát součástí naší horské rodiny. Neváhejte – vaše další velké dobrodružství čeká!

CAPTCHA image

To nám pomáhá předcházet spamu, děkujeme.

Pracujte a žijte v horách Triglavského národního parku

Ubytování v horské chatě

Výlety a túry na mapě

Výlety a túry na mapě

Slovenia (cz) Placeholder
Slovenia (cz)

Vaše další destinace ve Slovinsku?

Erjavceva mountain hut at Vrsic pass in summer

Horská chata Erjavčeva je otevřena celoročně. Rezervujte si pobyt a strávit nějaký čas v přírodním ráji Triglavského národního parku (UNESCO) nedaleko Kranjské Gory v horském průsmyku Vršič v srdci Triglavského národního parku.

Rezervujte si pobyt
Send this to a friend