Při návštěvě průsmyku Vršič

When visiting Vršič pass

Při návštěvě průsmyku Vršič

Při návštěvě průsmyku Vršič

Při návštěvě průsmyku Vršič

Návštěva slovinského Vršiče slibuje nezapomenutelný zážitek bez ohledu na roční období, protože tento ikonický horský průsmyk nabízí úchvatné výhledy a spoustu aktivit po celý rok.

Návštěva Vršičského průsmyku v létě

Při návštěvě Vršiče? V letních měsících je Vršičský průsmyk rájem pro milovníky přírody. Zasněžené vrcholky ustupují zeleným loukám posetým barevnými divokými květinami a vytvářejí tak dokonalou alpskou krajinu. Oblast protínají turistické stezky, které nabízejí procházky i náročné túry po Julských Alpách. Průsmyk je vstupní branou do Triglavského národního parku, kde si návštěvníci mohou prohlédnout nedotčená jezera, hřmící vodopády a bujné lesy plné divoké zvěře. Horolezectví, jízda na horském kole a paragliding jsou oblíbené aktivity pro ty, kteří hledají dobrodružství uprostřed nádherné přírody.

YouTube player
When visiting Vršič pass

Návštěva Vršičského průsmyku v zimě

Při návštěvě Vršiče? V zimě se Vršičský průsmyk promění v zasněženou říši divů a okouzlí návštěvníky svou klidnou krásou. Průsmyk je rájem pro milovníky zimních sportů a nabízí prvotřídní možnosti lyžování a snowboardingu v nedalekých střediscích jako Kranjska Gora a Bovec. Oblíbenými aktivitami jsou běh na lyžích, chůze na sněžnicích a jízda na sněžných skútrech, které návštěvníkům umožňují poznávat zimní krajinu vlastním tempem. Útulné horské chaty a chalupy poskytují teplo a pohostinnost po dobrodružství v přírodě a zvou hosty k odpočinku u ohně a k ochutnávce vydatné alpské kuchyně.

YouTube player

Navštivte Vršičský průsmyk kdykoli mezi

Při návštěvě Vršiče? Bez ohledu na roční období okouzlí Vršič návštěvníky svou nádhernou krajinou a klidnou atmosférou. Jaro a podzim přinášejí své kouzlo, krajina ožívá živými květy nebo se zbarvuje do ohnivých odstínů podzimního listí. Vyhlídkové jízdy podél silnice v průsmyku nabízejí panoramatické výhledy na okolní hory a údolí a poskytují celoroční příležitosti k fotografování a prohlídce památek. Ať už hledáte dobrodružství, nebo se chcete ponořit do krásy přírody, Vršičský průsmyk nabízí pro každého něco, a proto je povinnou destinací ve Slovinsku bez ohledu na roční období.

Kdy bychom je navštívili jako místní obyvatelé?

1. ledna – 31. března – zimní sezóna – není přeplněno

1. dubna – 14. dubna – ZAVŘENO

15. dubna – 15. května – mimo sezónu – není přeplněno

15. května – 1. září – hlavní sezóna

1. září – 31. října – mimo sezónu – není přeplněno

1. listopadu – 30. listopadu – ZAVŘENO

1. prosince – 31. prosince – Zimní sezóna – Není přeplněno

YouTube player

Ubytování v horské chatě

Výlety a túry na mapě

Výlety a túry na mapě

Slovenia (cz) Placeholder
Slovenia (cz)

Vaše další destinace ve Slovinsku?

Erjavceva mountain hut at Vrsic pass in summer

Horská chata Erjavčeva je otevřena celoročně. Rezervujte si pobyt a strávit nějaký čas v přírodním ráji Triglavského národního parku (UNESCO) nedaleko Kranjské Gory v horském průsmyku Vršič v srdci Triglavského národního parku.

Rezervujte si pobyt
Send this to a friend