Statistiky hostů

Guest statistics

Statistiky hostů

Statistiky hostů

Pokud jsme si my místní zvykli na to, v jak krásných částech světa žijeme, a bereme přírodu a národní park jako samozřejmost, můžeme s jistotou potvrdit, že zahraniční hosté jsou více než překvapeni a ohromeni. Je radost s nimi sdílet radost, protože víme, že žijeme na krásném konci v dosud poměrně nedotčené přírodě.

Vršičský průsmyk je magnetem pro návštěvníky z celého světa, kteří sem jezdí za dobrodružstvím, přírodními krásami a kulturními zážitky. Každoročně přijíždí nejrůznější hosté, aby prozkoumali zázraky této alpské země.

Vršičský průsmyk nabízí něco pro každého – od zkušených horolezců až po rodiny, které hledají vyhlídkovou jízdu. Milovníci outdoorových aktivit se do oblasti sjíždějí kvůli náročným turistickým trasám, nedotčené krajině a adrenalinovým aktivitám, jako je lyžování a horolezectví. Milovníky přírody uchvátí úchvatné výhledy, křišťálově čisté potoky a bohatá flóra a fauna na svazích Julských Alp.

Milovníky kultury přitahuje bohatá historie a dědictví regionu, kde se staleté tradice a zvyky hladce snoubí s moderním vybavením. Návštěvníci jsou okouzleni nadčasovým půvabem Vršičského průsmyku, ať už ochutnávají místní pochoutky v horských chatách, poznávají malebné vesničky nebo se ponoří do folkloru a tradic slovinských Alp.

Půvab Vršičského průsmyku navíc překračuje geografické hranice a láká cestovatele ze vzdálených zemí, kteří chtějí poznat jedinečný půvab a přírodní krásu tohoto alpského ráje. Do Vršičského průsmyku se sjíždějí hosté z celého světa, od Evropy přes Asii, Severní Ameriku až po Austrálii, které spojuje společná vášeň pro objevování a touha poznat zázraky přírody.

S každým novým rokem Vršičský průsmyk stále vítá cestovatele ze všech společenských vrstev a nabízí jim vřelou náruč a nezapomenutelné zážitky, které v srdcích a myslích návštěvníků zůstávají ještě dlouho po jejich odjezdu. Vršičský průsmyk je díky své nadčasové kráse a neomezeným možnostem dobrodružství majákem inspirace a objevů pro cestovatele ze všech koutů světa.

YouTube player

Statistiky hostů

Každý rok, když losujeme, je zajímavé sledovat, od koho všeho naši hosté přicházejí. Loňské statistiky hostů vypadají následovně. (*prvních 25 zemí)

 1. Německo
 2. USA
 3. Francouzština
 4. Polsko
 5. Holandský
 6. Česky
 7. Velká Británie
 8. Belgie
 9. Rakousko
 10. Chorvatsko
 11. Itálie
 12. Slovinsko
 13. Španělsko
 14. Maďarsko
 15. Slovenská
 16. Švýcarsko
 17. Austrálie
 18. Srbsko
 19. Finsko
 20. Dánsko
 21. Kanada
 22. Rumunsko
 23. Irsko
 24. Izrael
 25. Nový Zéland

Jako vždy se budeme i nadále snažit uspokojit hosty z celého světa, kteří si váží naší práce a přírody, v níž jsme všichni právě na návštěvě.

Jste vítáni, abyste se i nadále připojili k naší společnosti.

Ubytování v horské chatě

Výlety a túry na mapě

Výlety a túry na mapě

Slovenia (cz) Placeholder
Slovenia (cz)

Vaše další destinace ve Slovinsku?

Erjavceva mountain hut at Vrsic pass in summer

Horská chata Erjavčeva je otevřena celoročně. Rezervujte si pobyt a strávit nějaký čas v přírodním ráji Triglavského národního parku (UNESCO) nedaleko Kranjské Gory v horském průsmyku Vršič v srdci Triglavského národního parku.

Rezervujte si pobyt
Send this to a friend