Přímé přenosy z průsmyku Vršič

ŽIVÉ KAMERY z průsmyku Vršič

Kamery živě z průsmyku Vršič - Erjavčeva horská chata - 1525 m od roku 1901

Kamery živě z Vršičského průsmyku - Směrem na Prisank - Prisojnik

Prisank ( známý také jako Prisojnik) je výrazný vrchol, který se tyčí v Julských Alpách v Triglavském národním parku ve Slovinsku. Měří 2 547 metrů, je známý pro svůj výrazný vzhled a je jednou z nejviditelnějších hor v oblasti z údolí Kranjské Gory. Prisank je proslulý svým přírodním oknem, Prisankovým oknem, velkým otvorem v boku hory, a kamennou stěnou v hoře zvanou Ajdovská deklica, která se stala symbolem hory a oblíbeným cílem turistů a horolezců.

Kamery živě z Vršičského průsmyku - Směrem k Vratci

Vratca, vysoká 1 807 metrů, je součástí dynamické a malebné slovinské krajiny Julských Alp. Název “Vratca” není v tomto kontextu tak rozšířený, mohl by však označovat konkrétní vrcholy nebo oblasti v alpském pohoří, které turisté a horolezci často vyhledávají pro jejich přírodní krásy a výzvy, které představují. Tyto oblasti jsou proslulé tím, že nabízejí přístup do nedotčené přírody, panoramatické výhledy do údolí a klidnou krásu alpské krajiny.

Chceme, abyste si co nejlépe představili polohu horské chaty Erjavčeva v Triglavském národním parku mezi Kranjskou Gorou, Bovcem a údolím Trenta, pokud k nám přijíždíte poprvé. Zakousněte se a podívejte se na naše živé kamery a videa.

Pokud jste pravidelným návštěvníkem nebo místním obyvatelem, kamery v reálném čase vám poskytnou dokonalé informace o počasí v horském průsmyku Vršič.

Obrázky a videa jsou zde spíše pro pobavení. Mohou vám ukázat několik vzácných okamžiků, o které se chceme podělit, pokud jde o život v horách.

Videa Erjavčevy horské chaty

Erjavčeva koča YouTube kanál. Zábavná videa, některá z našich cest, některé informace o životě v horách. Nenechte si ujít živé kamery a videa z horské chaty Erjavčeva….