Vršič Kranjska Gora mapa Slovinska

Vršič Kranjska Gora mapa Slovinska

Vršič Kranjska Gora mapa Slovinska

Vršič Kranjska Gora mapa Slovinska

Vršič Kranjska Gora mapa Slovinska

Tato mapa je navržena tak, aby vyhovovala různorodým potřebám našich hostů, ať už dávají přednost poznávání horského průsmyku Vršič, Kranjské Gory a okolních míst na nenáročném okružním výletě, pěšky, autem nebo na na kole nebo na autem.

Kranjska Gora a průsmyk Vršič

V Julských Alpách si každý najde to své, ať už je milovníkem pěší turistiky, cyklistiky nebo kultury. Prozkoumejte naše turistické stezky, cyklostezky a trasy pro horská kola, navštivte naše horské chaty, přírodní a kulturní památky, muzea, vyhlídky a tábořiště. Nezapomeňte se podívat do jediného slovinského Triglavského národního parku.

Triglav je nejvyšší horou Slovinska, Škrlatica je druhou nejvyšší horou a některé další, jako Prisank, Mala a Velika Mojstrovka, a nejjednodušší, ale nejoblíbenější Slemenova Špica, jsou dostupné z Erjavčevské chaty jako výchozího bodu z průsmyku Vršič.

Jedním z vrcholů mapy je Erjavčeva. horská chata, jedinečný klenot, který je jedinou celoročně otevřenou chatou v oblasti od Mojstrany po Kranjskou Goru a Trentu. Nabízí skutečně výjimečný zážitek.

Jak se dostat do horského průsmyku Vršič – Rezervujte si pobyt v horské chatě

Vršič Kranjska Gora mapa Slovinska

Návštěva horské chaty Erjavčeva

Mapa Vršič Kranjska Gora ve Slovinsku je nezbytným průvodcem pro návštěvníky, kteří touží prozkoumat úchvatnou krajinu horského průsmyku Vršič, Kranjské Gory a okolí. Ať už cestujete pěšky, na kole nebo autem, tato mapa nabízí podrobné trasy pro pěší turistiku, cyklistiku a vyhlídkové jízdy. Upozorňuje na přírodní a kulturní zajímavosti, včetně Triglavského národního parku, jediného slovinského národního parku, a významných vrcholů, jako je Triglav a Škrlatica. Celoročně otevřená horská chata Erjavčeva je jedinečným výchozím bodem pro dobrodruhy. Tato mapa je vstupní branou k mnoha zážitkům, takže si na ní každý návštěvník najde to své.

Erjavčeva's mountain hut @ Vršič pass

Rezervujte si pobyt v horské chatě Erjavčeva a žijte a cestujte jako místní obyvatelé

Ubytování v horské chatě

Výlety a túry na mapě

Výlety a túry na mapě

Slovenia (cz) Placeholder
Slovenia (cz)

Vaše další destinace ve Slovinsku?

Erjavceva mountain hut at Vrsic pass in summer

Horská chata Erjavčeva je otevřena celoročně. Rezervujte si pobyt a strávit nějaký čas v přírodním ráji Triglavského národního parku (UNESCO) nedaleko Kranjské Gory v horském průsmyku Vršič v srdci Triglavského národního parku.

Rezervujte si pobyt
Send this to a friend